Powrót do natury z ogrodem permakultury w Rozwarowie – warsztaty z panią Moniką Podsiadłą

Mapa niedostępna

Date/Time
Date(s) - 17 kwietnia 2021 - 18 kwietnia 2021
12:00 :17:00

Location
Stodoła Kulturalna

Categories


 

UWAGA! Ze względu na trudną sytuację pandemiczną Warsztaty Permakultury przeniesione zostają na 22-23 maja 2021 – zapisy pod odpowiednią datą w Wydarzeniach

 

Zapraszamy do zgłaszania swego uczestnictwa w dwudniowych Warsztatach Permakultury w dniach 17-18.04.2021.

Warsztaty poprowadzi pani Monika Podsiadła, specjalistka permakultury, „ogrodniczka, projektant permakultury, poszukiwaczka harmonijnych, prostych rozwiązań zgodnych z Naturą.” (http://permakultura.com.pl/)

Podczas warsztatów w praktyce nauczymy się zakładania ogrodu metodą permakultury, która zapewnia plony nawet o 40% wyższe oraz znacznie redukuje nakład pracy w ogrodzie. Rośliny i cały ekosystem ogrodu współpracują ze sobą i pomagają sobie wzajemnie.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale korzystać z nich będą tylko osoby, które wcześniej zgłosiły swoje uczestnictwo. Ilość miejsc jest ograniczona.

Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego „Program Społecznik na lata 2019-2021” realizowanego przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego SA, na mocy umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

 

Warsztaty realizowane będą z zachowaniem obowiązujących w tym czasie zasad związanych z pandemią COVID-19.

Bookings

Rezerwacje dla tego wydarzenia są zakończone.