Powrót do natury z ogrodem permakultury w Rozwarowie – warsztaty z panią Moniką Podsiadłą

Mapa niedostępna

Date/Time
Date(s) - 22 maja 2021 - 23 maja 2021
All Day

Location
Stodoła Kulturalna

Categories


Zapraszamy serdecznie na warsztaty projektowania ogrodu wg zasad permakultury w Rozwarowie:

Powrót do natury z ogrodem permakultury w Rozwarowie – warsztaty z panią Moniką Podsiadłą

Zapraszamy do zgłaszania swego uczestnictwa w dwudniowych warsztatach, które odbędą się w dniach 22-23.05.2021. (formularz znajduje się na dole strony, można również zgłaszać się telefonicznie lub mailowo)

Warsztaty poprowadzi pani Monika Podsiadła, specjalistka permakultury, „ogrodniczka, projektant permakultury, poszukiwaczka harmonijnych, prostych rozwiązań zgodnych z Naturą.” (http://permakultura.com.pl/)

Podczas warsztatów w praktyce nauczymy się zakładania ogrodu metodą permakultury, która zapewnia plony nawet o 40% wyższe oraz znacznie redukuje nakład pracy w ogrodzie. Rośliny i cały ekosystem ogrodu współpracują ze sobą i pomagają sobie wzajemnie.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale korzystać z nich będą tylko osoby, które wcześniej zgłosiły swoje uczestnictwo. Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego „Program Społecznik na lata 2019-2021” realizowanego przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego SA, na mocy umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

 

 

Warsztaty realizowane będą z zachowaniem obowiązujących w tym czasie zasad związanych z pandemią COVID-19.

 

Bookings

Rezerwacje dla tego wydarzenia są zakończone.