Witajcie! Welcome!

Serdecznie zapraszamy na nasze małe wielkie wiejskie wydarzenie:

Meksykański Weekend w Rozwarowie.

Oto program Weekendu:
W piątek, 31.07 o godzinie 18:00 zapraszamy na pokaz filmu dla dzieci “Coco” do stodoły kulturalnej oraz pochodzący z Meksyku popcorn.

W sobotę, 01.08 o godzinie 10:00 artystka z Berlina Cornelia Schmidt poprowadzi autorskie warsztaty malarskie na płótnach dla każdego poziomu zaawansowania, “Namaluj swą własną Fridę Kahlo” – ilość miejsc ograniczona.
Od godziny 16:30 w sobotę zapraszamy na smakołyki meksykańskie, wystawę prac z warsztatów malarskich, małą wystawę o Meksyku i malarce Fridzie Kahlo, opowieści, spotkania, rozmowy, oraz pokaz oskarowej produkcji Frida w naszym pięknym kinie w stodole kulturalnej.

(aktualizacja! o godz. 17:00 w sobotę 01.08 wystąpi i poprowadzi warsztaty nasz gość specjalny, pani Daniela Castillo. szczegóły poniżej)


W niedzielę 02.08 o godzinie 11:00 rozpoczną się warsztaty plecenia meksykańskich koron kwiatowych wraz z sesją zdjęciową jako Fridy Kahlo (dla KAŻDEGO!) prowadzone przez naszą kamieńską specjalistkę florystkę, panią Elżbietę Arsobę.
Uczestnictwo we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatne. Prosimy jedynie o pokrycie przez uczestników warsztatów kosztów materiałów.
Ze względu na pandemię COVID-19 będziemy zachowywać konieczne zasady bezpieczeństwa i higieny, oraz wymagana jest wcześniejsza rejestracja udziału na warsztaty.

Partnerem Fundacji Perspektywa w tym wydarzeniu jest Kamieński Dom Kultury, a patronatem objęła Ambasada Meksyku w Warszawie.

Plakat Meksykańskiego Weekendu 31.07-02.08
Program Weekendu
Gość specjalny Daniela Castillo
Gość specjalny Daniela Castillo

UWAGA!

Ze względu na pandemię COVID-19 wszyscy uczestnicy naszego wydarzenia będą rejestrowani. Przed wejściem na teren wydarzenia odwiedzający nas i uczestnicy warsztatów będą proszeni o zdezynfekowanie rąk oraz zachowywanie bezpiecznego dystansu podczas trwania imprezy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii News. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.